Kelebek Tekstil

kelebek-r          Hamam kesesi olarak bilinen bu mucizevi bez eldivenin tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Osmanlı tarihinde hamam kültürü ile birlikte ortaya çıkmış olan hamam kesesi tarihi değerlerimizden olmakla beraber, sayısız faydalarından dolayı günümüzde ülkemizle birlikte dünyada da ilgi odaklarından biri olmaya başlamıştır.

          Avrupa'da birbiri ardına açılmaya başlayan Türk hamamlarının vazgeçilmezi olan hamam kesesi günümüz şartlarına uygun olarak 1958 senesinden bu yana müessesemiz tarafından imal edilmektedir.

          Özelliği, değişik dokuma tekniğine dayalı olan ve ham maddesi FLOŞ (viskos) ve ipekten oluşan keselerimizin imalatı en üzt düzeyde devam etmekle birlikte yeni üst segmenti olan SCRUB&PEEL markası ile de dünya piyasalarındaki yerini almaya başlamıştır.

          Kelebek Tekstil tarafından imal edilmekte olan ve KELEBEK KESE adı altında satılmakta olan hamam keselerimiz tescilli markamızın garantisini taşımaktadır.

          Klasik versiyonunun Türkiye dahilinde perakende satış noktaları: Watsons, Migros, Kipa, mağazaları ile bütün şehirlerimizde Havlu, Ev Tekstili Banyo malzemeleri satan satış mağazaları.

          Toptan satış yerleri: Bütün şehirlerimizde Havlu, Ev Tekstili ve Banyo malzemeleri toptan satış mağazaları, İstanbul Korse imalat ve satışını yapan firmalar.  

          Toptan Perakende satış mümessillerinin dışında yurt dışında ise ABD, Avustralya (Melbourne ve Sidney), Rusya (Moskova), Dubai, İran, Avrupa ülkelerinin çoğuna direk ihracatımız devam etmektedir. 

Kalite, hiçbir zaman tesadüf değildir. Ona hep bilinçli çalışmalar sonucunda ulaşılır.
JOHN RUSKIN

YUKARI